Domácí rituály

Domácí rituál péče o nohy k dosažení maximálnímu efektu a dlouhodobého účinku:

 

 

Krok 1 – ošetření nehtové kůžičky a výživa nehtu

Naneste tenkou vrstvu Nourishing Nail & Cuticulum Serum - výživného séra na nehty, po chvilce působení zatlačte nehtovou kůžičku a zbytek séra vetřete do nehtů.

 

Krok 2 – odstranění zrohovatělé kůže na chodidle

Použijte Profesionální pilník na nohy a na suché noze několika tahy směrem ke středu nohy obruste ztvrdlou kůži dohladka.

 

Krok 3 – peeling

Malé množství Exfoliating Foot Mouse -  peelingu na nohy  vložte do dlaní a jemně promasírujte navlhčené nohy dokud se malé částečky Tea tree listu nerozpustí.

 

Krok 4 – koupel

Malé množství Hydrating Foot Soak - hydratační koupele na nohy dejte do nádoby s teplou vodou a ponořte na 5 - 10 minut Vaše nohy do této lázně.

 

Krok 5 – závěrečná výživa

Nastříkejte na nohy Intensive Treatment Foot Oil  - intenzivní pečující olej na nohy a jemně jej vmasírujte do pokožky a nehtů.

Následně aplikujte malé množství Intensive Hydrating Foot Loation - intenzivního hydratačního mléka na nohy a také vmasírujte do pokožky.

V případě, že máte problém potivých nohou, popraskaných pat atd. Použijte pro závěrečnou výživu Hygiene Foot Cream .

 

Tímto postupem dosáhnete efektu krásných, lehkých, hladkých a vyživených nohou. Aby Vám tento efekt vydržel co nejdéle, používejte Intenzivní hydratační lotion nebo Hygiene Cream denně, nejlépe večer.

 

Domácí rituál péče o ruce:

 

 

 

Krok 1 – úprava nehtů

Použijte Skleněný pilník na nehty a upravte tvar svých nehtů (můžete pilovat oběma směry). Je vhodný i pro tenké a třepivé nehty, které dokonale opracuje a chrání je proti zatržení.

 

Krok 2 – ošetření nehtové kůžičky a výživa nehtu

Naneste tenkou vrstvu Nourishing Nail & Cuticulum Serum - výživného séra na nehty, po chvilce působení zatlačte nehtovou kůžičku a zbytek séra vetřete do nehtů. 
Pro dokonalou úpravu nehty otřete tak, aby nebyly mastné a vyleštěte je do vysokého a dlohotrvajícího lesku pomocí leštičky Super Shiner Buffer.  Doporučujeme tak učinit, i když si následně budete nehty lakovat, protože lak se nebude vpíjet do nehtu a nebudou do něj pronikat tolik toxické látky a barviva z laku.

 

Krok 3 – peeling

Malé množství peelingu Exfoliating Hand Scrub  vložte do dlaní a jemně promasírujte navlhčené ruce. Zrníčka rozdrcené pomerančové kůry a jojobové korálky vám vyhladí a vyčistí pokožku (mimo jiné to oceníte například po práci na zahradě) a obsažený emu olej již současně pokožku hloubkově vyživuje. Následně ruce opláchněte a osušte.

 

Krok 4 – hloubková výživa

Malé množství Anti-ageing Hand Serum  vklepejte na hřbety rukou. Toto sérum viditelně redukuje známky stárnutí pokožky (stařecké skvrny) a podporuje pružnost a pevnost pokožky. Doporučujeme toto sérum používat denně večer.

 

Krok 5 – závěrečná výživa

Aplikujte malé množství Intensive Hydrating Hand Loation - intenzivního hydratačního krému na ruce a vmasírujte do pokožky. Doporučujeme používat denně.

 

Po této péči budou Vaše ruce vytónované, hedvábně jemné a dokonale vyživené. Dopřejte si tento rituál každý týden.