Péče o nohy běžců

Tipy pro běžce jak pečovat o své nohy

Běhání si skutečně může vybrat svoji daň na Vašich nohách tím, že způsobí drobná nepříjemná poranění (puchýře, otlaky, odřená místa, defekty nehtů). Ať už trénujete na maraton nebo si jdete jen tak zaběhat, vždy stojí za to poskytnout pokožce nohou správnou péči. Vyživená kůže je méně náchylná k povrchovým poraněním, způsobeným pohybovou zátěží. Naše produkty z řady Margaret Dabbs Foot care jsou skvělými pomocníky a ochránci. Každý produkty je obohacen o čistý Emu olej, který vyniká svými léčivými a protizánětlivými vlastnostmi.

Zde je pár tipů, jak dostat nohy do formy - ať už před běháním nebo po něm.

- Ujistěte se, že Vaše nehty nejsou příliš dlouhé a nebudou při pohybu necitlivě narážet na ponožku nebo vnitřní stěnu boty. Toto způsobuje trauma, které může vést až k zánětu a k poškození nehtu - nejčastěji na palci. Na náročnější trasy se vydávejte s již nošenými běžeckými botami.

- Po tréninku: dovolte nohám, aby se uvolnily v Margaret Dabbs London Hydratační koupeli . Ihned tak pečujete o případné otlaky či puchýře. Naše signifikantní ingredience, Emu olej, pomáhá redukovat zápach zpocených nohou a zároveň chrání a vyživuje dehydratovanou pokožku a nehty. Tento skutečně multifunkční produkt je také skvělý pro doplňkovou léčbu drobných poranění a zánětů - jednoduše ho vmasírujte do nohou.

- Zabalte své nohy do luxusního a bohatě výživného Margaret Dabbs London Intenzivního hydratačního lotion na nohy. Tento produkt, který získal již mnoho ocenění, je opět obohacený o čistý Emu olej a je provoněný citrónovou myrtou. Ihned vyživuje pokožku nohy, zjemňuje ztvrdlou kůži a chrání nohy před vznikem dalších mozolů. 

- Margaret Dabbs London Luxusní hygienický krém je prostě must-have produkt pro každého, kdo miluje běh. Pomáhá ulevovat symptomům suché, zranitelné pokožky a je perfektní pro prevenci nohy před nadměrným pocením. I tento produkt je bohatý na Emu olej, takže pokožku ihned do hloubky vyživuje. Dále obsahuje čistý Tea Tree olej, který je vysoce ceněný pro své antimykotické a antibakteriální kvality. Tento kultovní produkt je skvělým každodenním pomocníkem pro péči a ochranu namáhaných nohou.