Péče o nohy po létě

Jak dostat nohy do formy po horkém létě

 

 

Letní obuv se na první pohled může zdát pohodlná a pro nohy osvobozující, ale opak je často pravdou. Naše nohy v letních sandálcích mají často daleko ke kráse a pěstěnosti. Letní obuv vystavuje nohy zátěži a ty potřebují zvýšenou péči a pozornost - zejména v problematických oblastech dehydratovaných či popraskaných pat. 

"Jsme automaticky zvyklí hydratovat a chránit pokožku našeho obličeje. Na naše nohy často zapomínáme a vzpomeneme si až ve chvíli, kdy je problém a když se nám připomenou popraskanými patami nebo vysokou dehydratací. Pak teprve hledáme rychlé řešení. Měli bychom si také být vědomi toho, že i nohy v sobě odráží náš věk a životosprávu, tak jako náš obličej. Kůže se časem tenčí, ubývají spodní tukové vrstvy a potní žlázy ztrácí na efektivitě - je prostě více důvodů, proč se starat o výživu našich nohou" vysvětluje Margaret.

Abyste dali v létě a v brzkém podzimu své nohy dohromady, doporučuje Margaret Intenzivní pečující olej na nohy. Unikátní suchý olej, který ihned pečuje a transformuje dehydratovanou a popraskanou pokožku a nehty. Poskytuje dlouhotrvající výživu a zvláčnění. Výsledky jsou ihned viditelné. Díky jednoduché sprejové aplikaci je použití velmi jednoduché a praktické. Klíčovou ingrediencí je Emu olej. Vůně citrónové myrty podporuje relaxaci a uvolnění. Olej může být aplikován denně. Může být jemně vmasírován do pokožky pro okamžitý komfort.