Vybavení na cesty

Nepostradatelní společníci na cesty

 

Čeká Vás  dovolená nebo se chystáte se na pracovní cesty? Nezapomeňte na naše skvělé společníky - produkty v cestovním balení, které se postarají o komfort Vašich nohou a rukou. 

Mini Intenzivní hydratační krém na ruce

Jemná kůže na rukách při cestování velmi rychle vysychá.  Naopak všichni známe, co s námi dělá  pocit svěžích provoněných rukou. Přidává nám na energii a náladě. Naše intenzivní lotion se postará o okamžité obnovení vlhkosti ve Vaší pokožce. Kůže je svěží, sametová a prozářená. 

Mini Antibakteriální gel na ruce

Naprostá nezbytnost při cestování po světě. Úžasný pečující antibakteriální gel. Po jeho použití máte ruce krásně jemné, vyživené, osvěžené a hydratované.

Výživné sérum na nehtovou kůžičku

Nevysychají jenom Vaše ruce, ale také nehty a nehtové okolí. Citlivé ruce dokonce v okolí nehtů vysychají jako první. Nejen že to působí neesteticky, ale pokožka je také více náchylná k drobným poraněním a následným možným infekcím. Toto sérum v kabelkovém balení vyživuje a posiluje nehtové okolí a díky jednoduché aplikaci je skvělým pomocníkem, ať jste kdekoli.   

Mini krém na nohy 

Pokud jste zvyklí pečovat  pravidelně o svá chodidla, je 75 ml tuba s hydratačním krémem na nohy nepostradatelná ve vaší toaletní tašce, abyste si před spaním navodili příjemný pocit hydratovaných a hebkých nohou.  

Mini krém na nohy pro vegany

pokud patříte mezi milovníky přírodní kosmetiky, či jste vegani, nezapomeňte doma tuto novinku.

 

Mohou se Vám hodit i celé cestovní sady s miniaturními baleními produktů pro kompletní péči:

Sada péče o ruce

Perfektní na cesty, protože obsahuje zmenšené verze klíčových produktů v péči o ruce. Obsahuje tyto produkty: 50 ml Intenzivní hydratační lotion na ruce, 50 ml Výživné mýdlo na ruce, 30 ml Peeling na ruce, 30 ml Antibakteriální gel na ruce.

Sada péče o nohy

Pořiďte si tuto sadu každodenní péče o nohy v praktickém balení. Vezměte si svůj rituál s sebou na cesty. Obsahuje tyto produkty:  50 ml Intenzivní hydratační lotion na nohy, 50 ml Pečující koupel, 30 ml Pečující olej na nohy, 30 ml Peeling na nohy. 

Set pro manikúru / pedikúru

Tento překrásný set na manikúru a pedikúru v luxusním koženém zlatém pouzdře obsahuje nástroje vybrané prémiové kvality. Pro maximální praktické použití zmenšili u Margaret Dabbs profesionální nástroje do cestovní velikosti. Tento set je skutečnou oslavou kvality a rituálů osobní péče. Může být také skvělým dárkem pro ni i pro něj. Excelentně zpracované ocelové nástroje jsou designovány s důrazem na ostrost, preciznost a jednoduchost použití. Set byl doplněn o bestsellery v praktickém cestovním balení - leštičku na nehty, krystalový skleněný pilník a profesionální pilník na nohy.