Ingredience

Je velmi důležité si pamatovat, že ingredience v produktech Margaret Dabbs jsou ve velmi silné koncentraci. Optimálních výsledků proto dosáhnete tak, že budete aplikovat pouze přiměřeně malé množství každého produktu. Péči výrazně podpoříte používáním profesionálních pilníků Margaret Dabbs, vyrobených za pomoci technologie komprese krystalů. 

Produkty Margaret Dabb jsou založeny na klíčové ingredienci, kterou je australský EMU olej v organické kvalitě. Produkty jsou se zkušeností Margaret koncipovány tak, aby byly velmi účinné a aby pomohly dostat Vaše nohy estetické i medicínské kondice.

Emu olej je známý svými hojivými a vyživujícími vlastnostmi. Je velmi lehce vstřebatelný do všech vrstev pokožky, má velmi nízké procento jakékoli intolerance, je protizánětlivý a působí proti plísňovým onemocněním. 

Citrónová myrta poskytuje produktům jemnou osvěžující vůni, která svými aromaterapeutickými účinky navozuje pocit odpočinku a relaxace.

Kompletní produktová řada v péči o nohy  i o ruce poskytují zákazníkům zcela nové zkušenosti - jsou to produkty, které skutečně fungují a zároveň je radost je používat.