Tiskové zprávy

16.11.2016

Paní Vlasta Libotovská a sportovní a relaxační centrum hotelu Hilton Prague LivingWell Health Club & Spa tímto oznamují zahájení vzájemné spolupráce.

V rámci tohoto sportovního a relaxačního centra v měsíci září vznikly exkluzivní prostory pro poskytování kosmetických služeb společností Libotowska salon. LivingWell Health Club&Spa, jako nedílná součást hotelu Hilton Prague poskytuje i další výjimečné služby, a to nejen pro zahraniční klientelu hotelu, ale i pro domácí hosty a své členy. Širokou nabídku centra pak často využívají účastníci kongresů a dalších významných akcí, které se v pražských hotelech Hilton pravidelně konají.

„Hotel Hilton Prague se dlouhodobě řadí ke špičce v nabídce služeb jak pro účastníky kongresů, meetinků a spo- lečenských akcí, tak pro turistickou klientelu. O tom svědčí i mnohá prestižní ocenění. Velkou roli při výběru hotelu hraje u klienta i to, jakým způsobem může v rámci hotelu využít svůj volný čas. V tomto ohledu hraje LivingWell Health Club&Spa významnou roli, protože v porovnání s běžnými hotelovými tness centry je nadstandardní, jak velikostí, širokou škálou poskytovaných služeb, tak i kvalitou. Rozšíření nabídky o kosmetické a další služby salonu Libotowska jistě ještě zvýší atraktivitu LivingWell Health Club&Spa, a to nejen pro hotelové hosty, ale i pro členy klubu“, říká pan Michael Specking, generální ředitel pražských hotelů Hilton.

„Každá žena a věřím, že i muž touží po zdravé a co nejdéle dobře vypadající pleti, upravených rukou i nohou. Není to nesplnitelný sen, ale pro jeho naplnění musíme něco udělat. Kvalitní kosmetika je sice nezbytným základem, ale součástí takového snu je plná profesionalita poskytované péče a její nedílnou součástí jsou také prostory, ve kte- rých je péče poskytována. Prostory, které jsem si v LivingWell Spa pronajala jsou vysoko nad běžným standardem a splňují ta nejpřísnější kriteria“, říká paní Vlasta Libotovská.

Vlasta Libotovská pracuje s kosmetikou významných francouzských značek, jako např. Thalgo a Decleor. Nyní rozšiřuje svoji nabídku o nové ošetření nohou řadou ryze anglických přípravků prezentovaných pod značkou „Margaret Dabbs London“. (Pozn.: tato značka se objevuje i v pokračování úspěšné řady anglických lmů o Bridget Jones, nyní uváděné v kinech pod názvem „Dítě Bridget Jones“.)

„S Vlastou spolupracujeme dlouhá léta a jsem její věrnou klientkou. Vždy mne okouzlí svým ojedinělým a pozitivním přístupem ke mně i ke svým zákaznicím. Každá moje návštěva jejího salonu je pro mne svátkem a neskutečným relaxem. Vážím si na ní také, že se snaží pravidelně uvádět na trh nové trendy moderní kosmetiky. Dnešní pedikura s „Margaret Dabbs London“ produkty a rituály mne nadchla. Nechodím, ale létám“, říká paní Bára Štěpánová.

„Dnešní den zde v Hotelu Hilton Prague jsem si opravdu užila, jak s paní Vlastou Libotovskou na manikuře, ale také samotné LivingWell Spa, v čele s panem Petrem Divišem. Určitě se sem budu ráda vracet“, říká paní Martina Randová.

Herečky, paní Bára Štepánová a paní Martina Randová jsou bez přehánění hvězdami úspěšného televizního seriálu TV NOVA „Ordinace v Růžové zahradě 2“.

O LivingWell Health Club & Spa

Sportovní a relaxační centrum hotelu Hilton Prague LivingWell Health Club&Spa nabízí členům a návštěvníkům sportovní zařízení na ploše 2000 m2, které zahrnuje klimatizovanou posilovnu se širokou škálou tness a cardio vybavení, squashový kurt, krytý bazén, sluneční terasu, vířivku, páru a saunu. Klienti mohou také navštívit hodiny aerobiku, pilates, power jogy či využít lekce se soukromým trenérem nebo nabídku sportovních i relaxačních masáží, služeb kadeřnického a kosmetického studia i tness baru.

Ocenění hotelu

O hotelu Hilton Prague

Se 791 pokoji je hotel Hilton Prague největším moderním hotelem v České republice. Nabízí tři restaurace a dva bary včetně renovo- vaného střešního Cloud 9 sky bar & lounge s nádherným výhledem na město, dále také LivingWell Health Club & Spa s krytým bazénem a squashovým kurtem. Hoteloví hosté mohou využít klubovou místnost Executive Lounge (v závislosti na typu pokoje) a moderní konferenční prostory s kongresovým sálem pro 1.500 hostů, společenským sálem Hilton Grand Ballroom pro 650 hostů a 37 multifunkčními zasedacími a banketními salonky.

Certifikát výjimečnosti cestovatelského portálu Tripadvisor 2016 | Nejlepší hotel pro obchodní klientelu ve východní Evropě již sedmým rokem po sobě, Business Traveller Awards 2016 | Nejlepší hotel v České republice již druhým rokem po sobě, World Travel Awards 2016 | Nejlepší hotel pro obchodní klientelu v České republice již šestým rokem po sobě, Business Destination Awards 2015 | Nejlepší hotel v ČR pro kongre- sy a obchodní klientelu, TTG Travel Awards 2015 

24.8.2016

Přivádíme na český trh první skutečný kosmetický program v péči o nohy - profesionály vytvořenou řadu Margaret Dabbs London Fabulous Feet

Proslulá podiatřička a profesionálka v péči o nohy Margaret Dabbs vytvořila ucelenou produktovou řadu Margaret Dabbs London Fabulous Feet. S touto řadou slaví úspěchy v Anglii i v luxusních destinacích (Dubaj, Katar, Maledivy). Produkty se začaly prodávat také v západní Evropě a od1.9.2016 vstupuje Margaret Dabbs na český trh.

Produkty Margaret Dabbs vznikly na základě letitých zkušeností z praxe. Jsou navrženy tak, aby odpovídaly potřebám klientů a pacientů. Unikátním způsobem propojují vysokou kvalitu, luxusní péči a medicínskou efektivitu. Záměrem bylo vytvořit produkty, které vypadají a hlavně fungují jinak, než cokoli předtím.

Příběh značky je jak z filmového plátna. Margaret nebyla spokojená s kvalitou výrobků, které používala ve svém londýnském salónu. Beauty produkty nebyly dostatečně efektivní a ty medicínské neposkytovaly zákazníkovi prožitek, který může dát ošetření nohou hlubší rozměr. Po letitém hledání správných ingrediencí vznikly produkty pouze pro její vlastní salon. Ona sama neměla záměr vybudovat značku kosmetiky – to klienti, kteří si její produkty předávali dál, ji k tomu otevřeli dveře.
Margaret Dabbs je značkou, která roste na křídlech vlastních zákazníků a na jejich referencích.  

Exklusivní kolekce byla vytvořena za použití přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, které Margaret sestavila pro jejich vlastnosti: anti-aging, hydrataci a zvláčnění a podporu samoléčebných procesů kůže. Základem produktů je australský Emu olej – téměř zázračná ingredience, která v sobě zahrnuje veškeré potřebné vlastnosti (antibakteriální, antimykotické, protizánětlivé, hloubkově hydratující a výživné). Všechny produkty jsou ve výsledku nemastné, maximálně účinné a praktické a s luxusní vůní svěží a povzbuzující citronové myrty.
Kompletní portfolio lze koupit ve vybraných salonech a na Infragranti.cz.

Intenzivní hydratační lotion na nohy 200ml – doporučená cena 890 Kč
Luxusní lotion, které získalo ocenění nejlepší anti-aging produkt od beautybible.com. Ihned se vstřebává, zanechává nohy vláčné a hloubkově vyživené, díky tomu je lotion dobrou prevencí před vysycháním až praskáním pokožky. Zrovna tak je vhodný pro nohy, které mají sklon k pocení. Jeden z klíčových produktů MD.

Intenzivní pečující olej na nohy 100ml – doporučená cena 850 Kč
Unikátní suchý olej, který okamžitě léčí dehydratovanou pokožku nebo popraskanou pokožku a nehty. Poskytuje hloubkovou a dlouhodobou výživu. Je čistou koncentrací Emu oleje, proto jsou jeho výsledky velmi přesvědčivé a ihned viditelné.

Luxusní hygienický krém na nohy 100g – doporučená cena 690 Kč
Multifunkční produkt, který dokáže pomoci od popraskaných pat i nepříjemných pachů, podporuje léčivé procesy při výskytu puchýřů či zbarvených nehtů. Velmi silně zvláčňuje a disponuje silnými protizánětlivými látkami. Obsahuje také kyselinu salicylovou, která podporuje obnovu pokožky a čistý tea tree olej, který je známý svými antimykotickými a antibakteriálními vlastnostmi. Krém je skvělý i pro sportovce nebo pro ty, kteří rádi obouvají boty naboso.

Hydratační koupel na nohy 200ml - doporučená cena 890 Kč
Okamžitě zjemňuje a osvěžuje. Je vytvořena tak, aby přinesla úlevu oteklým či vysušeným nohám a nehtům a zmírnila odér potivých nohou. Může být součástí denní hygieny nebo jen občasného osobního luxusního rituálu.

Exfoliační pěna na nohy 100ml - doporučená cena 690 Kč
Díky drceným listům tea tree a přírodní pemze mohou být Vaše nohy ohlazeny k dokonalosti. Tyto aktivní složky napomáhají odstranit vrstvy odumřelé kůže a Emu olej se podílí na okamžité hydrataci. Působí preventivně proti šupinaté pokožce a proti hloubkové dehydrataci.

Výživné sérum na nehty a nehtovou kůžičku 15ml - doporučená cena 490 Kč
Unikátní kombinace složení, emu olej a tea tree olej, propůjčují tomuto séru výjimečné vlastnosti. Chrání nehty a jejich okolí před bakteriálními infekcemi a plísněmi. Toto mocné sérum také vyživuje nehty a jejich okolí a tím je chrání od vzniku drobných oděrek. Praktické balení, vhodné do kabelky.

Skleněný pilník na nehty - doporučená cena 490 Kč
Tenký a elegantní pilník s abrasivními krystaly nejvyšší kvality jemně pečuje o Vaše nehty.

Leštička na nehty - doporučená cena 280 Kč
Velmi jednoduché použití a díky vysoké kvalitě velká efektivita. Za pár tahů leštičkou jsou nehty hladké a nádherně se lesknou.

Profesionální pilník na nohy - doporučená cena 890 Kč (náhradní brusné polštářky 390 Kč)
Navržen za použití technologie komprese krystalů. Tento profesionální pilník, používaný v salónech Margaret Dabbs, je perfektní také pro domácí odstranění tvrdé kůže. Díky kvalitě zpracování lze I doma dosáhnout skvělých výsledků při péči o nohy.