Detail produktu

Margaret Dabbs - Hygiene Foot Creme - Luxusní hygienický krém na nohy

Margaret  Dabbs - Hygiene Foot Creme - Luxusní hygienický krém na nohy

Katalogový kód výrobku: DAB101WG

Popis

Balzám vazelinové struktury, který se velmi rychle vstřebává díky ojedinělé frakci emu oleje. Po aplikaci je pokožka nohou sametově jemná a nemastná. Eliminuje pocení pokožky nohou a působí antisepticky. 

Pomáhá zmírnit a léčit příznaky mykózy nohou a pocity svědění. Velmi příznivě působí na praskliny pokožky  a zbarvené nehty. Obsahuje anti-mykotické, antibakteriální a protizánětlivé složky z přírodních ingrediencí. Je perfektní prevenci pro nohy, které často sportují nebo pro nohy, které jsou vystaveny nutnosti být dlouhé hodiny v uzavřené obuvi – a to ať už ze společenských nebo pracovně bezpečnostních důvodů. Balzám zmírňuje pocení i zápach a chrání pokožku nohy proti všem typům zánětu.

Vhodné pro

  • všechny typy pleti včetně citlivé pokožky
  • těhotné i kojící maminky
  • diabetiky

Použití

Malé množství balzámu a zahřejte ho ve svých rukách. Po té naneste  na nohy od kotníků dolů a to včetně nehtů. V případě indikace pomocné léčby a zmírnění infekčních příznaků používejte 1-2x denně minimálně po dobu 14 dnů. Při indikaci prevence používejte nejlépe denně večer.

Ingredience

Emu olej; Tea Tree; kyselina salicylová; kyselina benzoová

Pro maximální výsledek můžete kombinovat s uklidňujícím pudrem na nohy Margaret Dabbs Soothing Foot Powder, který požívejte ráno.

Balení 100 g

 

 

Specifikace

Složení: Petrolatum, Cetearyl Alcohol , Paraffinum Liquidum, Polysorbate 60, Dromiceius (Emu) Oil, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Benzoic Acid  

Cena s DPH: 690 Kč
Produkt vám dodá: