Margaret Dabbs

 

Krásné a dobře upravené nohy jsou její vášní. V roce 1998 založila Margaret Dabbs svoji první pedikérskou kliniku. Stala se průkopníkem suché pedikúry.

"Na konci Vaší schůzky s Margaret Dabbs budou Vaše nohy zcela proměněny!"

Vogue, Prosinec 2014

Margaret Dabbs je královnou pedikúry.

Její recept na úspěch je založený na holistickém přístupu ke zdraví a kráse, který předává dál prostřednictvím skvěle vyškolených profesionálů. Pro manikérské a pedikérské ošetření používá její tým vlastní kosmetiku. Kosmetika Margaret Dabbs London získala také mnoho ocenění z řad odborníků i zákazníků.

Vize Margaret Dabbs je vyvíjet a vyrábět luxusní a vysoce účinné produkty pro zdravé nohy, ruce a nehty.

Proslulá podiatřička a profesionálka v péči o nohy, Margaret Dabbs, vytvořila ucelenou produktovou řadu na nohy Margaret Dabbs London Fabulous Feet. Po jejím úspěchu následovala řada na ruce proti stárnutí Fabulous Hands a další řada pro péči o celé dolní končetiny Fabulous Legs. Následně vytvořila čistě přírodní řady PURE (veganské) pro nohy PURE Feet a pro ruce PURE Hands.

Exkluzivní kolekce byly vytvořeny za použití přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, které Margaret pečlivě vybrala pro jejich výjimečné vlastnosti: anti-aging, hydrataci, zvláčnění a podporu samoléčebných procesů kůže. Se svými produkty slaví úspěchy po celém světě.

Margaret Dabbs London přináší jedinečné řešení pro péči o nohy a ruce, které kombinuje luxus s efektivitou a je oblíbené jak mezi profesionály, tak mezi koncovými uživateli. Vyzkoušejte produkty Margaret Dabbs London a objevte, jak mohou proměnit vaši každodenní péči v opravdový rituál krásy a zdraví s dlouhotrvajícím účinkem.

Produkty Margaret Dabbs vznikly na základě letitých zkušeností z praxe. Jsou navrženy tak, aby odpovídaly potřebám klientů a pacientů. Unikátním způsobem propojují vysokou kvalitu, luxusní péči a medicínskou efektivitu. Záměrem bylo vytvořit produkty, které vypadají a hlavně fungují jinak, než cokoli předtím.

Příběh značky je jak z filmového plátna. Margaret nebyla spokojená s kvalitou výrobků, které používala ve svém londýnském salónu. Beauty produkty nebyly dostatečně efektivní a ty medicínské neposkytovaly zákazníkovi prožitek, který může dát ošetření nohou hlubší rozměr. Po letitém hledání správných ingrediencí vznikly produkty pouze pro její vlastní salon. Ona sama neměla záměr vybudovat značku kosmetiky – to klienti, kteří si její produkty předávali dál, ji k tomu otevřeli dveře.

Margaret Dabbs je značkou, která roste na křídlech vlastních zákazníků a na jejich referencích.  

V roce 2019 získala paní Margaret Dabbs prestižní ocenění CEW Achiever Award za mimořádný přínos v kosmetickém průmyslu – posunutí péče o ruce a nohy tam kam patří – do popředí kosmetiky

V roce 2023 byla vyznamenána jeho veličenstvem Karlem III. důstojník Řádu britského impéria za její práci v oblasti businessu a podiatrie, její podnikatelské schopnosti a vytvoření zcela nové wellness kategorie pro nohy a ruce v rámci péče o krásu a zdraví. 

Všechny informace a produkty najdete také na stránkách Margaret Dabbs, www.margaretdabbs.co.uk